KB Dombud Oława KB Dombud Oława HOME AKTUALNOŚCI O KLUBIE KONTAKT FORUM KB Dombud Oława
ZIMNAR                 BIEG KOGUTA

Zimnar 2012

W IV Jelczańsko-Oławskim cyklu biegów Zimnar wzięło udział 199 osób. Cały zaplanowany dystans pokonała ponad połowa uczestników (104 osoby). Pogody zimowej co prawda nie było ale cykl biegów z pewnością możemy uznać za udany.

Zwyciężyli Beniamin Buszewski oraz Danuta Piskorowska. Kolejne miejsca wśród mężczyzn Marcin Płonecki, Rafał Szostak, Adam Klimczak oraz Dominik Krumin. W kategorii kobiet, kolejne miejsca wywalczyły Adrianna Skarbowska, Aleksandra Dziądziak, Agnieszka Torończak oraz Marta Zatorska.

W 2012 roku padły chyba wszystkie możliwe rekordy - Adam Brawata z Wrocławia, ustanowił nowe rekordy na obu trasach po których biegaliśmy - oba poniżej 20 minut. W pierwszym etapie naszego biegu wystartowało 145 osób a liczba uczestników biorących udział w całym cyklu jak również liczba osób, które ukończyły pełen dystans maratonu była największa w dotychczasowej historii biegu. Byliśmy też najliczniejszą zimnarową ekipą w polsce ;).

(Etap V, galeria pochodzi z blogu Krzysztofa Dziądziaka)