KB Dombud Oława KB Dombud Oława HOME AKTUALNOŚCI O KLUBIE KONTAKT FORUM KB Dombud Oława
ZIMNAR                 BIEG KOGUTA

Oławski Klub Biegacza zrzesza pasjonatów biegów długodystansowych z Oławy i okolic. Członkiem klubu może zostać każdy, bez względu na uzyskiwane wyniki. Jeśli, tak jak my, lubisz biegać - nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do nas.

Klub powstał w 2007 roku z inicjatywy Piotra Spalińskiego, Agaty Delkowskiej oraz Mateusza Markowskiego. Bieganie okazało się wtedy zaskakująco popularnym sportem w Oławie, klub szybko się rozrósł i już po kilku miesiącach działalności zrzeszał ponad 20 osób z Oławy i okolic. Obecnie nasza aktywność skupia się głównie na organizacji imprez biegowych w Oławie i okolicach. Każdego roku przygotowujemy Bieg Koguta w Oławie, cykl biegów Zimnar w Oławie i Jelczu-Laskowicach. Pomagamy również przy organizacji Biegu Wokół Rancza w Nadolicach Wielkich.

Jeśli chodzi o samo bieganie - jesteśmy klubem amatorskim. Dobra zabawa i czerpanie przyjemności z biegania są dla nas dużo ważniejsze niż miejsca i wyniki na zawodach. Wspólnie jeździmy na biegi uliczne odbywające się w okolicy a raz w tygodniu część z nas spotyka się na wspólnym truchtaniu po Oławskim parku. Poza tym większość osób trenuje indywidualnie, wtedy kiedy ma na to czas i ochotę ;).

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej - zapraszamy do przejrzenia naszej strony. Jeśli chcesz do nas dołączyć - skontaktuj się z nami - więcej informacji w zakładce "KONTAKT". Gwarantujemy miłą atmosferę i brak opłat członkowskich ;).

Pozdrawiamy,
Oławski Klub Biegacza