KB Dombud Oława KB Dombud Oława HOME AKTUALNOŚCI O KLUBIE KONTAKT FORUM KB Dombud Oława
ZIMNAR                 BIEG KOGUTA

IX ZiMNAR, etap VI z marką rowerową B’TWIN, 12.02.2017, Chwałowice

Dodano: 07-02-2017 r. o godz. 03:06

Etap 5 w Miłoszycach w trudnych warunkach topniejącego śniegu ukończyło 310 biegaczy i 39 kijkarzy. Bez niespodzianki pierwsi na metę 7 km etapu przybiegli Kamil Karbowiak i Katarzyna Biernacka. W klasyfikacji indywidualnej po pewne zwycięstwo w ZiMNaRze biegnie Tomasz Sobczyk i w/w Katarzyna Biernacka, na drugim miejscu jest Rafał Tyburek i Jolanta Miśtak a na trzecim Bartosz Roskosz i Anna Steczkowska. W klasyfikacji drużynowej prowadzi STAL-FOX BIMARKO TEAM z prawie 20 minutową przewagą nad zespołem KB Harcownik Jelcz-Laskowice. Trzecia jest drużyna Oławskiej Grupy Biegowej.

Na stronie www.zmierzymyczas.pl jest dostępny komplet wyników po 5 etapie oraz sędziowska galeria zdjęć.

Kolejne zdjęcia z 5 etapu autorstwa Kreatora Wspomnień  https://goo.gl/photos/jdya763QMevVRxpF6

W najbliższą niedzielę po raz pierwszy w tym roku odwiedzimy Chwałowice i przetrzemy Pętlę Zabieganych. Będzie to 6 i jednocześnie ostatni z zasadniczych etapów, po którym wielu z Was dotrze do mety maratonu i poznamy zwycięzców w klasyfikacji generalnej oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Dystans biegu będzie wydłużony o 195 m. Start i meta w tym samym miejscu, 2 pętle z dobiegiem.
W poprzedniej edycji ZiMNaRa byliśmy w Chwałowicach dwa razy. Zarówno w pierwszym i szóstym etapie pogoda i warunki na trasie nie rozpieszczały uczestników. Mimo to na mecie rozpoczynającego się wtedy ZiMNaRa sklasyfikowaliśmy rekordową wówczas liczbę 366 uczestników.
Zapraszamy do biegania oraz odpowiedzenia strony miejscowego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Chwałowic http://www.chwalowice.org/index.php?id=bieganie

Bieżące informacje oraz konkursy na stronie wydarzenia ZiMNaR na FB

https://www.facebook.com/events/1133380390094050/

a już 26.02. w Jelczu-Laskowicach wielkie zakończenie IX edycji ZiMNaRa, ostatni bieg-etap Joker, podsumowanie, dekoracja, grillowanie, pokaz ratownictwa-kurs pomocy medycznej, pokaz browarnictwa-piwo grzane Rebelia, występ zespołu Backstage Acustic i pomoc charytatywna dla Mateusza z Jelcza.

pozdrawiamy

KB Harcownik Jelcz-Laskowice

 

<< powrót   

Dodaj komentarz:Wyślij