KB Dombud Oława KB Dombud Oława HOME AKTUALNOŚCI O KLUBIE KONTAKT FORUM KB Dombud Oława
ZIMNAR                 BIEG KOGUTA

IX ZiMNAR, etap Joker z marką odżywiania APTONIA, 26.02.2017, Jelcz-Laskowice

Dodano: 15-02-2017 r. o godz. 10:32

W przepięknym zimowym słońcu i na bardzo, bardzo śliskiej trasie odbył się 6 etap IX Jelczańsko-Oławskiego Zimowego Maratonu Na Raty. Na wydłużonej o 195 metrów Pętli Zabieganych w Chwałowicach wygrali Kamil Karbowiak z Brzegu (5 etapowe zwycięstwo) i Katarzyna Biernacka z Sycowa, po raz 6, co daje jej zwycięstwo w całym cyklu. Niestety Kamil przez swoją nieobecność na 1 etapie oddaje tytuł zwycięzcy ZiMNaRa znanemu maratończykowi Tomaszowi Sobczykowi z Wrocławia. Drugie i trzecie miejsca po 6 etapie zajęli Rafał Tyburek i Jolanta Miśtak, oboje z Oławy oraz Bartosz Roskosz z Miłoszyc i Anna Steczkowska z Oławy.

Na stronie www.zmierzymyczas.pl są dostępne wyniki po głównych 6 etapach. Zimowy, wyjątkowo mroźny i śliski IX ZiMNaR ukończyło 207 biegaczy i 28 kijkarzy.
Ale to nie jest ostateczna liczba, bo 26.02. jest bieg dodatkowy - Joker i kolejni zawodnicy dotrą do mety maratonu.