KB Dombud Oława KB Dombud Oława HOME AKTUALNOŚCI O KLUBIE KONTAKT FORUM KB Dombud Oława
ZIMNAR                 BIEG KOGUTA

IX ZiMNAR, etap Joker-Biegnę dla Mateusza, 26.02.2017, Jelcz-Laskowice

Dodano: 17-02-2017 r. o godz. 01:04

Jako Fundacja PKO Banku Polskiego chcielibyśmy zaproponować następującą formę pomocy dla syna Mateusza. Nasza Fundacja organizuje charytatywne akcje biegowe na rzecz osób potrzebujących wsparcia w procesie leczenia.

Podczas ostatniego etapu Biegu Zimnar, czyli Zimowego Cross Maratonu Na Raty, w Jelczu-Laskowicach, w niedzielę 26 lutego 2017 r. zawodnicy mogą włączyć się do charytatywnej akcji biegowej na rzecz Mateusza. Biegacze mogą przyczepić na koszulkę identyfikator akcji - kartkę z napisem „biegnę dla Mateusza” i wpisać się na specjalną listę, a Fundacja PKO Banku Polskiego ich zaangażowanie przeliczy na darowiznę. Darowizna zostanie przekazana na konto organizacji, w której dziecko jest podopiecznym – Fundacji na ratunek  dzieciom z chorobą nowotworową. Jeżeli do akcji zaangażuje się przynajmniej 20 osób, to Fundacja przekaże kwotę 10 000 zł.

Miejsce biegu:

Ostatni etap ZiMNaR 2017, czyli IX Jelczańsko-Oławski Zimowego Maratonu na Raty, odbędzie się 26 lutego 2017 r. (niedziela) od godz. 11.00

Dystans 7 lm lub 7,195 km

Dopuszcza się udziału zawodników w kategorii NORDIC WALKING.

Zapisy:

Zapisów na cały cykl zostały już zamknięte.

Dodatkowo zgłaszać się można w dniu zawodów na miejscu startu od godz. 09:00 do godz. 10:30.

Biuro zawodów:

Biuro Zawodów czynne w dniu 26 lutego 2017 r. (niedziela) od godz. 10.30

Miejsce: Jelcz-Laskowice – ścieżka biegowa „ZiMNaR-Harcownik” w pobliżu Ośrodka nad Stawem, ul. Stawowa 20

Kartki-identyfikatory akcji „biegnę dla Mateuszabędzie można odbierać w czasie pracy biura zawodów w niedzielę 26.02.

Zawodnikom przekazujemy informację o osobie, by zachęcić ich do akcji:

8-letni Mateusz choruje na MDS - nowotwór szpiku kostnego. Ze względu ma odbyty przeszczep szpiku potrzebuje specjalistycznego leczenia, na które gromadzone są środki. Mateusz jest podopiecznym Fundacji na ratunek  dzieciom z chorobą nowotworową Jeżeli do akcji włączy się przynajmniej 20 osób, to nasza Fundacja przekaże na ten cel kwotę 10 000 zł.

Zostało ustalone maksymalne zaangażowanie charytatywne Fundacji PKO Banku Polskiego w akcje biegowe.

 

ZAANGAŻOWANIE CHARYTATYWNE

BIEGACZY

KATEGORIA BIEGU

MAKSIMUM

LICZBA

Biegi lokalne (krótkodystansowe) 

10 000 PLN

20

Więcej informacji na temat wydarzeń wspieranych przez PKO Bank Polski i Fundację PKO Banku Polskiego można znaleźć na stronie:

- facebook’u akcji „Biegajmy razem” https://www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem

- na stronie akcji „Biegajmy razem” PKO Banku Polskiego http://www.biegajmyrazem.pkobp.pl/ i http://bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/,

- na stronie Fundacji PKO Banku Polskiego www.fundacjapkobp.pl

- https://instagram.com/pkobiegajmyrazem

W ramach prowadzonego przez PKO Bank Polski programu „PKO Biegajmy razem” sponsorowane są różne biegi na terenie całego kraju. Podczas nich Bank wraz Fundacją PKO Banku Polskiego organizuje charytatywne akcje biegowe na rzecz osób potrzebujących wsparcia w ratowaniu życia. Od początku istnienia programu biegacze przemierzyli charytatywnie ok. 1 mln 305 tys. km, co równa się ponad 32 okrążeniom Ziemi wzdłuż równika.

W 2016 r. odbyło się 79 takich akcji, a Fundacja przekazała darowiznę w wysokości 1,11 mln zł dla 83 osób potrzebujących wsparcia, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Fundacja PKO Banku Polskiego

 

<< powrót   

Dodaj komentarz:Wyślij