KB Dombud Oława KB Dombud Oława HOME AKTUALNOŚCI O KLUBIE KONTAKT FORUM KB Dombud Oława
ZIMNAR                 BIEG KOGUTA

IX ZiMNAR, etap II z marką turystyczną QUECHUA, 15.01.2017, Oława

Dodano: 12-01-2017 r. o godz. 07:47

To dopiero początek drogi do mety maratonu. W ubiegłą niedzielę w trudnych, zimowych warunkach pokonaliśmy pierwsze 7 km. Na mecie sklasyfikowaliśmy rekordową liczbę 403 zawodników (361-biegaczy i 42 kijkarzy). Przed nami jeszcze 5 etapów i ten najważniejszy dla Organizatorów - etap Joker, który odbędzie się 26.02.2017 r. w Jelczu-Laskowicach, gdzie będziemy mogli się wszyscy razem spotkać oprzy grilu i ognisku,  podsumowywać całość rywalizacji, wręczyć  medale i wyróżnienia oraz pogratulować sobie nawzajem wytrwałości, systematyczności i osiągniętych celów.

Mamy informację, że pewna grupa osób podczas I etapu w Jelczu-Laskowicach nie przebiegła dwóch pętli za drugim stawem, przez co ich czas na mecie jest dla dystansu 5 km. Nie jest to teraz ważne dlaczego tak się stało i nię będzie to skutkować dyskwalifikacją. My te osoby wyłapiemy na podstawie czasów z kolejnych etapów i skorygujemy wyniki I etapu dodając im uśredniony czas 2 brakujących kilometrów. Dla tych osób, które same się do nas zgłoszą, że nie przebiegły pełnego dystansu, etap "Joker", który odbędzie się 26.02.2017 r. policzymy w klasyfikacji końcowej jako etap I.
 

wyniki I etapu

http://www.zmierzymyczas.pl/wyniki.html

Zdjęcia Kreatora Wspomnień

https://goo.gl/photos/ePbCv6tCv522n2SJA

W najbliższą niedzielę, tj. 15.01.2017 r. spotykamy się na końcu ul. Bażantowej w Oławie, gdzie odbędzie się II etap z marką turystyczną QUECHUA.
Tutaj ZiMNaR miał swój początek. Na trasie 31 stycznia 2009 r. odbył się pierwszy etap I Zimowego Cross Maratonu Na Raty, wystartowało wówczas 24 osoby a wygrał Piotr Spaliński.

Nie zapomnijcie numerów startowych.

Przed biegiem będzie też możliwość zapisania się dla tych, co chcą jeszcze wziąć udział w kolejnych etapach.

pozdrawiamy

KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Strona wydarzenia na FB

https://www.facebook.com/events/1156930197728310/

<< powrót   

Dodaj komentarz:Wyślij